
Перукарський гребінець з частими зубчиками Honma Tokyo Comb
- Готово до відправки
- Код: 29073
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 000-09-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарський гребінець з частими зубчиками Honma Tokyo Comb
Професійний гребінець з частими зубчиками, призначений для начісування та відділення пасм.
Особливості тонкого гребінця Honma Tokyo Comb:
- дозволяє начесати пасма від коріння;
- зручний для формування проділу;
- не електризується та не провокує накопичення статики на пасмах;
- ковзає по волоссю, забезпечує йому гладкість;
- виготовлений із міцного пластику;
- делікатно розчісує мокрі локони, не сплутуючи їх;
- легкий, має зручну форму;
- міцний;
- не входить у хімічну реакцію з барвником;
- не травмує волосся та шкіру;
- прочісує пасма і рівномірно розподіляє робочий склад.
Параметри:
- Ширина: 2,7 см.
- Довжина: 22,5 см.
- Довжина зубців: 2 см.
- Довжина полотна із зубцями: 9,7 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 225 мм |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 65 ₴


