
Косметичка органайзер на блискавці с ручкою Beauty Case дорожній несесер чорний розмір М 25х10х15 см
- Готово до відправки
- Код: 91289
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 000-09-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Косметичка органайзер на блискавці с ручкою Beauty Case дорожній несесер чорний розмір М 25х10х15 см

Практичні прозорі косметички стали одним із базових аксесуарів для зберігання та транспортування косметичних засобів та робочих інструментів як у роботі майстрів-візажистів та перукарів, так і для домашнього використання та можливих далеких поїздок. Також, несесер можна використовувати під домашню аптечку.
Особливості:
- містка та акуратно пошита;
- виготовлена з якісного зносостійкого матеріалу;
- оснащена надійною застібкою-блискавкою та ручкою, яка дає можливість зручно переносити косметичку в руці;
- легко очищується та надовго зберігає презентабельний вигляд;
- водонепроникна - вміст косметички захищений від попадання вологи, і, водночас, якщо щось усередині косметички проллється - воно не потрапить назовні;
- завдяки прозорій основі, не потрібно витрачати багато часу на пошук необхідного девайсу чи продукту.
Розмір: 25х10х15см
Матеріал: ПВХ, товщина 3 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toni&Guy |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 155 ₴




