
Гребінець тонкий карбоновий антистатичний Toni&Guy з металевим кінчиком, чорний (0912)
- Немає в наявності
- Код: 90140
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 000-09-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребінець тонкий карбоновий антистатичний Toni&Guy з металевим кінчиком, чорний (0912)
Гребінець Toni & Guy – професійний гребінець з металевим кінчиком, призначений для начісування та відділення пасм, має антистатичний ефект завдяки карбоновому матеріалу.
Особливості тонкого гребінця для начісу Toni & Guy:
- дозволяє начесати пасма від коріння;
- зручний для формування ідеального проділу;
- не електризується та не провокує накопичення статики на пасмах;
- ковзає по волоссю, забезпечує йому гладкість;
- виготовлений із 100% карбону;
- делікатно розчісує мокрі локони, не сплутуючи їх;
- легкий, має зручну форму;
- міцний;
- має підвищену теплостійкість (витримує t=230 С);
- не входить у хімічну реакцію з барвником;
- не травмує волосся та шкіру;
- прочісує пасма і рівномірно розподіляє робочий склад.
Параметри:
- Ширина: 2,6 см.
- Довжина: 22,5 см.
- Довжина зубців: 2 см.
- Довжина полотна із зубцями: 9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toni&Guy |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 225 мм |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Матеріал гребінці | Карбон |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 37 ₴


