
Гребінь планка комбінований антистатичний для стрижки, тушування, стайлінгу 215 мм (04639)
- Готово до відправки
- Код: 90741
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 000-09-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребінь планка комбінований антистатичний для стрижки, тушування, стайлінгу 215 мм (04639)

Вдала стрижка, особливо з тушуванням або філіруванням не обійдеться без простого, але такого зручного інструменту як плаский гребінь. Він також незамінний для різних способів стайлінгу. Ми пропонуємо завжди зручний і практичний варіант - антистатичний комбінований плаский гребінь.
Він поєднує в собі чимало переваг:
- міцний якісний пластик;
- два кінці з різною густотою зубчиків - для прочісування різних зон волосся;
- компактність та зручність у використанні;
- простий стильний дизайн;
- заокруглені зубчики не пошкоджують волосся або шкіру голови;
- має антистатичний ефект;
- підходить як для професійного, так і для домашнього використання;
- зубчики не деформуються і не гнуться.
Довжина: 215 мм
Ширина: 27 мм
Довжина зубчиків: 15-18 мм
Матеріал: ABS пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина зубців | 18 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Для стрижки |
| Стан | Новий |
| Тип гребінця | Гребінець |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 мм |
- Ціна: 29 ₴

