
Перукарський гребінець-лопатка для стрижки та тушовки волосся Professional Flat Top 75439 з хвилястими зубчиками 243х55 мм білий
- Готово до відправки
- Код: 91171
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 000-09-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перукарський гребінець-лопатка для стрижки та тушовки волосся Professional Flat Top 75439 з хвилястими зубчиками 243х55 мм білий

Перукарський гребінець-лопатка для стрижки та тушовки волосся Professional Flat Top 75439 є інструментом, розробленим спеціально для професійних перукарів і стилістів, що прагнуть досягти максимальної точності у своїй роботі.
Особливості:
- має антистатичні властивості, що дозволяє знизити неприємні статичні заряди у волоссі і запобігти його сплутуванню під час стрижки або тушовки;
- хвилястий дизайн зубчиків забезпечує легкість та плавність проникнення крізь волосся, а також сприяє легкій тушовці та створенню плавних переходів між пасмами різної довжини;
- комфортно утримується у руці;
- насічки на ручці попереджають її вислизання у процесі роботи;
- стійкий до дії хімічних складів;
- чорний колір додає елегантності його зовнішньому вигляду, роблячи гребінець не тільки функціональним інструментом, а й привабливим аксесуаром у перукарні.
Матеріал: термостійкий ABS пластик
Довжина: 243 мм
Ширина: 55 мм
Довжина зубчиків: 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 243 мм |
| Довжина зубців | 40 мм |
| Кількість зубів | 31 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Для стрижки |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 90 ₴

