
Гребінець тонкий карбоновий антистатичний Toni&Guy з тонкою ручкою, чорний (06300)
- Готово до відправки
- Код: 90144
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 000-09-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гребінець тонкий карбоновий антистатичний Toni&Guy з тонкою ручкою, чорний (06300)
Гребінець Toni & Guy – професійний гребінець з ручкою, призначений для начісування та відділення пасм, має антистатичний ефект завдяки карбоновому матеріалу.
Гребінець підійде для процедури кератинового випрямлення, ботоксу чи нанопластики волосся.
Особливості тонкого гребінця для начісу Toni & Guy:
- створить ефектний начіс;
- зручний для формування проділу;
- ковзає по волоссю, забезпечує йому гладкість;
- виготовлений із 100% карбону, має керамічне напилення;
- делікатно розчісує мокрі локони, не сплутуючи їх;
- легкий, зручної форми;
- міцний;
- має підвищену теплостійкість (витримує t=230 С);
- не вступає у хімічну реакцію з барвником;
- не травмує волосся та шкіру;
- прочісує пасма і рівномірно розподіляє робочий склад;
- має антистатичну властивість.
Параметри:
- Ширина: 2,5 см.
- Довжина: 22.1 см.
- Довжина зубців: 2 см.
- Довжина полотна із зубцями: 9,6 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toni&Guy |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 221 мм |
| Довжина зубців | 20 мм |
| Матеріал гребінці | Карбон |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 27 ₴


