
Щітка для розплутування продувна та укладання волосся феном прямокутна бежева
- Немає в наявності
- Код: 91781
79 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (96) 000-09-68
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щітка для розплутування продувна та укладання волосся феном прямокутна бежева

Продувна щітка для розплутування та укладання волосся призначена для легкого розплутування мокрих локонів, роблячи при цьому м'який масаж шкіри голови. Щітка-браш допомагає створювати укладання та значно полегшує процес сушіння волосся феном. Аксесуар має вентиляційні отвори для проходження теплого повітря та зручну обтічну форму корпусу. Щітка-браш виготовлена з антистатичного пластику у різних колірних варіантах.
Особливості інструменту:
- застосовується для розчісування волосся, укладання, сушіння феном та масажу шкіри голови;
- полегшує розплутування сухих чи вологих локонів;
- допомагає уникнути ламкості, заплутування та висмикування волосся;
- виконує масаж шкіри голови завдяки заокругленим кінчикам зубів;
- має отвори у формі спіралі, які розподіляють повітря рівномірно по локонах;
- підходить для розчісування дитячого волосся;
- має легку вагу, легко миється та швидко сохне;
- виготовлена з антистатичного матеріалу.
Характеристики:
- Довжина: 23,5 см
- Ширина: 7,6 см
- Довжина зубчиків: 1,5 см
- Матеріал: термостатичний ABS пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина зубців | 15 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Призначення гребінця | Розчісування |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 76 мм |
- Ціна: 79 ₴

